Afternoon-tea.cz
On-line platby
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin
Přidej recenzi

Budu moc rád, když se o Vaši zkušenost s nákupem v internetovém obchodě www.afternoon-tea.cz podělíte a pomůže tak ostatním nakupujícím s rozhodováním. A já budu moct díky ní vědět, kde se případně zlepšit nebo na co se zaměřit, protože jen díky Vám můžu e-shop vylepšovat.

Heureka

Heureka patří zřejmě mezi největší a nejpoužívanější internetové srovnávače zboží. Kromě toho se zde dají najít i rezence na jednotlivé internetové obchody.

Pro přidání recenze pro můj e-shop stači kliknout na obrázek níže, pak se přihlásit ke svému účtu na Heurece (či případně si jej vytvořit) a následně můžete přidat svou recenzi.
Další varianta je chvíli počkat po dokončení objednávky a jejím obdržení, Vám přijde e-mail ohledně přidání recenze s Vaší zkušeností s nákupem.

Ať už zvolíte jakoukoliv z variant budu moc rád, když se o Vaší zkušenost podělíte jak s ostatními nakupující tak přímo se mnou.

Zboží.cz

Internetový srovnávač od společnosti seznam.cz se těší také velmi velké popularitě a dle mého názoru je po Heurece druhý nejpoužívanější.

Pro přidání recenze je zapotřebí vyčkat na dotazník, který Vám na e-mail dojde během pár dní po dokončení nákupu.