Poštovné a doprava | AFTERNOON-TEA.CZ
  1. Úvod
  2. Vše o nákupu
  3. Poštovné a doprava
Doprava a Platba

! AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ AKTUALIZACE VŠECH MOŽNOSTÍ DOPRAVY A PLATEB !

! DĚKUJEME ZA TRPĚLIVOST, INFORMACE ZDE BUDOU PŘIBÝVAT POSTUPNĚ DLE TOHO JAK BUDOU JEDNOTLIVÉ MOŽNOSTI PŘIDÁVÁNY DO NÁKUPNÍHO KOŠÍKU !

Možnosti dopravy pro Českou republiku

Cenově nejlevnější doručení zásilky od České pošty. Balík je možné si vyzvednout na speciální přepážce, která Vám zaručuje rychlé a pohodlné vyzvednutí s minimální dobou čekání, nebo na některém ze široké škály partnerských výdejních míst. Pro vyzvednutí balíku Vám stačí speciální kód, který Vám přijde SMS a tak Vám balík může vyzvednout i blízká osoba. Pohyb balíku je možné sledovat přes webovou nebo mobilní aplikaci Pošta Online.

Pro objednávky do 999 Kč je cena poštovného 46 Kč.
Pro objednávky od 1 000 Kč do 1 900 Kč je cena poštovného 23 Kč.
Pro objednávky přesahující částku 2 000 Kč je doručení ZDARMA.
Příplatek za platbu dobírkou je u doručení do Balíkovny ve výši 20 Kč.

Doručení balíku je přímo na pobočku České pošty, kterou si zvolíte. Doručení balíku je nejčastěji následující pracovní den od jeho podání ze strany e-shopu. Balík je možné si vyzvednout i bez prokazování totožnosti, pouze na kód, který Vám bude zaslán skrz SMS či e-mailem. Pohyb balíku je možné sledovat přes webovou nebo mobilní aplikaci Pošta Online.

Pro objednávky do 999 Kč je cena poštovného 79 Kč.
Pro objednávky od 1 000 do 1 999 Kč je cena poštovného 40 Kč.
Pro objednávky přesahující částku 2 000 Kč je doručení ZDARMA.
Příplatek za platbu dobírkou je u doručení Na poštu ve výši 22 Kč.

Doručení balíku až k Vám domů na jakoukoliv adresu v České republice. Velice oblíbená možnost doručení Vaší objednávky. Pokud nejste v době doručení doma je balík uložen na poštu kde je možné si balík vyzvednout opět bez dokazování totožnosti, pouze pomocí kódu, který Vám přijde v SMS či e-mailu. Pohyb balíku je možné sledovat přes webovou nebo mobilní aplikaci Pošta Online.

Pro objednávky do 999 Kč je cena poštovného 96 Kč.
Pro objednávky od 1 000 Kč do 1 999 Kč je cena poštovného 48 Kč.
Pro objednávky přesahující částku 2 000 Kč je doručení ZDARMA.
Příplatek za platbu dobírkou je u doručení Do ruky ve výši 18 Kč.

Nejrozsáhlejší síť výdejních míst v České a Slovenské republice na které si můžete za příznivou cenu nechat doružit balík. Vybírat můžete z více jak 3 800 výdejních míst po celé české republice. Počet výdejních míst se neustále rozrůstá a v Česku je najdete dokonce v každém městě, které má více jak 1 500 obyvatel. Vyzvednutí balíku je poté rychlé a jednoduché - obluze výdejního místa řeknete kód, který Vám dojde v sms a na e-mail a ta Vám vydá Váš balík. Nemusíte tak u sebe nosit občanku a také Vám zásilku může vyzvednout i osoba blízká.

Pro objednávky do 999 Kč je cena poštovného 56 Kč.
Pro objednávky od 1 000 Kč do 1 999 Kč je cena poštovného 28 Kč.
Pro objednávky přesahující částku 2 000 Kč je doručení ZDARMA.
Příplatek za platbu dobírkou je u doručení na výdejní místo Zásilkovny ve výši 16 Kč.

Nejlevnější doručení Vašeho balíčku přímo k Vám domů, na Vaši adresu, v rámci České republiky. Jedná se o nejlevnější způsob doručení zásilky na adresu. Zásilkovna spolupracuje s více dopravci, jejiž kapacity neustále sleduje a tak Vám zásilku může doručit pokaždé jiná společnost (například. DPD, WeDo a spol, ale také přímo kurýr Zásilkovny). O dopravci, který Vám balík bude doručovat jste včas informováni, tak aby doručení proběhlo bez jakýchkoliv problémů. 

Pro objednávky do 999 Kč je cena poštoného 86 Kč.
Pro objednávky od 1 000 Kč do 1 999 Kč je cena poštovného 43 Kč.
Pro objednávky přesahující částku 2 000 Kč je doručení ZDARMA.
Příplatek za platbu dobírkou je u doručení na Adresu od Zásilkovy je ve výši 23 Kč.

Přes 600 výdejních míst na které si můžete nechat poslat Vaši zásilku, kterou si poté následně jednoduše a pohodlně vyzvednete. Vhodné také jako náhradní výdejní místo, pokud si zvolíte doručení na adresu, ale nemůžete být doma při převzetí zásilky.  Vyzvednutí probíhá na základě ověření 4 místného PINu, který Vám bude zaslán SMS, jakmile bude Vaše zásilka pro Vás připravena k vyzvednutí. Na vyzvednutí máte až 7 dní, po tuto dobu je balík uložen na výdejním místě a připraven pro Vaše vyzvednutí.

Pro objednávky do 999 Kč je cena poštovného 106 Kč.
Pro objednávky od 1 000 Kč do 1 999 Kč je cena poštovného 53 Kč.
Pro objednávky přesahující částku 2 000 Kč je doručení ZDARMA.
Příplatek za platbu dobírkou je u společnosti GEIS ve výši 28 Kč.

Spolehlivá firma s dlouholetou tradicí, která se postará o doručení zásilky k Vaší spokojenosti a pohodlnosti. Díky spojení s firmou DPD došlo k většímu zkvalitnění doručovacích služeb, díky větším investicím do logistiky a celkového procesu doručování. Zásilky jsou zpravidla doručovány následujicí den od podání z naší strany na depo. O doručení jste za včasu informováni SMS, ale také Vám volá kurýr, který Vám doručuje zásilku, aby se s Vámi domluvil na bezproblémovém dodání Vašeho balíčku.

Pro objednávky do 999 Kč je cena poštovného 126 Kč.
Pro objednávky od 1 000 Kč do 1 999 Kč je cena poštovného 63 Kč.
Pro objednávky přesahující částku 2 000 Kč je doručení ZDARMA.
Příplatek za platbu dobírkou je u společností Geis ve výši 28 Kč.

Je pro Vás připraveno přes 550 výdejních míst po celé České republice, které Vám umožňují svobodu při doručení zásilky, a to v podobně svobody, že nemusíte čekat na kurýra doma, ale balíček si vyzvednete třeba cestou z či do práce. Výdejní místa se nachází ve větších městech či nákupních centrech a při vyzvedávání balíků nemusíte stát dlouhé fronty, ale balík si vyzvednete rychle a pohodlně.

Pro objednávky do 999 Kč je cena poštovného 94 Kč.
Pro objednávky od 1 000 Kč do 1 999 Kč je cena poštovného 47 Kč.
Pro objednávky přesahující částku 2 000 Kč je doručení ZDARMA.
Příplatek za platbu dobírkou je u společnosti GLS ve výši 45 Kč.

Spolehlivá přepravní společnost, která působí na trhu již 15 let. Pro doručení balíku až k Vám domů udělají maximum pro rychlé doručení a také pro Vaši maximální spokojenost. Přepravní společnost GLS si klade za velků důraz doručení Vašeho balíku v řádném a brzkém termínu při splnění všech zásah bezbezpečné přepravy, tak aby se Vám balík nikterak nepoškodil. Díky využití nejmodernějších IT systému je Váš balí neustále pod dohledem a vždy víte kde se nachází či v jakém kroku doručení.

Pro objednávky do 999 Kč je cena poštovného 104 Kč.
Pro objednávky od 1 000 Kč do 1 999 Kč je cena poštovného 52 Kč.
Pro objednávky přesahující částku 2 000 Kč je doručení ZDARMA.
Příplatek za platbu dobírkou je u společnosti GLS ve výši 45 Kč.

Copyright © 2017 - 2020 | AFTERNOON-TEA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.