O nás | AFTERNOON-TEA.CZ
DOVOLENÁ - aktuálně do 28.3.2023 odpočíváme, proto veškeré uhrazené objednávky začneme vyřizovat opět od 28.3.2023
On-line platby
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin
O nás

Internetový obchod www.afternoon-tea.cz byl založen v roce 2017 a od té doby prošel spoustou různých změn. Tou největší byla bezpochyby změna poskytovatele e-shopového řešení a tím větší možnost různých rozšíření a vychytávek pro Vaše lepší a pohodlnější nakupování. Neustále dochází k rozšiřování nabídky jak produktů tak výrobců a to tak, aby si každý mohl vybrat přesně to co má rád. Postupně tak na e-shopu, kromě čajl, můžete najít také lahodnou kávu, různé produkty spojené s čaji, ale také chuťově jedinečné sušenky, které ještě víc umocní Váš každodení relax či velmi mile překvapí Vaše návštěvy.

Převážně zde najdete čaje ze Srí Lanky od předních výrobců, kteří zaručují jedinečnou a lahodnou chuť v každém doušku. Primárně se jedná o značku Basilur nebo jejich podznačku Tipson, doplněnou o další jako například Jafferjee Brothers - která produkuje čaje pod značkou Jaftea, Venture Tea (PVT) LTD - kterou znáte pod značkou Tarlton. Dále najdete i ruskou společnost Orimi Trade Llc. - která produkuje čaje pod značkou Greenfield a nebo kávu pod značkou Jardin. Do budoucna pro Vás budu nabídku neustále rozšiřovat.

Vím, že afternoon-tea.cz nepatří k velkým e-shopům, ale díky tomu je možné se zaměřit individuálně na každého zákazníka s maximální péči. Spousty produktů mám přímo vyzkoušených a tak můžu mimo jiné poradit i dle mých zkušeností a pocitů, co mě chutnalo či oslovilo. jsem připraven vždy poradit či pomoct jak jen to bude v mých silách jak s výběrem, tak doporučením. Zásilky jsou baleny pečlivě, tak aby k Vám dorazily v co nejlepším stavu a co nejdřív. Navíc uvnitř každé zásilky na Vás také čeká drobné překvapení.

Velice si vážím věrnosti zákazníků, protože ti mi dokazují, že má práce byla odvedena dobře a jejich chuťové buňky dostali to blahodárné uspokojení, které čekali. A přesně pro takovéto zákazníky je u zde věrnostní program, díky kterému můžou něco ušetřit za své objednávky.

Důležitá pro mě je také Vaše zpětná vazba, protože díky ní je možné e-shop vylepšovat o Vaše připomínky a tak udělat pro všechny nakupování ještě přívětivější. Zabývám se každou zpětnou vazbou či nápade, na vylepšení. Díky Vám všem, kteří věnujete chvííli svého času tak došlo například k zavedení platební brány a tím pádem i možnosti platit kartou nebo platebními tlačítky. Možnosti dopravy byly rozšířeny o Vámi oblíbené a ověření dopravce. Ale to určitě není vše, neustále provádím různé změny a úpravy, které Vás zaručeně potěší.