O nás | AFTERNOON-TEA.CZ
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Internetový obchod www.afternoon-tea.cz byl založen na začátku roku 2017. Již od prvních okamžiků bylo primárním cílem nabídnout lidem velký výběr kvalitních a výborných čajů, doplněný o výborné kávy. Nabízený sortiment neustále rozšiřujeme, tak abychom pokryli požadavky všech.

Abychom Vám nabídli opravdu kvalitní a chuťově výtečné čaje, dlouho jsme hledali tu správnou firmu. Nakonec jsme vsadili na BASILUR , která patří mezi špičky v produkci čajů na Ceylonu a nabídka jejich čajů je opravdu velká. Postupem času se ukázalo, že to byla správná volba, jelikož se dá říct že čaje od této firmy patří ke špičce. Abychom pokryly co největší různorodost nabízených čajů, tak byla nabídka rozšířena o čaje od značek jako Jafferje Brothers a další. V nabídce najdete jak černé, zelené či ovocné čaje, ale také i bylinné. Nabídka typů čajů byla postupem času rozšířena i o méně známé typy jako je rooibos či oolong.
U káv jsme vsadili na ruskou firmu Orimi Trade, která vyrábí kávy pod značkou Jardin. Kromě káv se tato ruská firma specializuje i na výrobu čajů pod značkou Greenfield. 

Filozofie naše internetového obchodu řadí na prvního místo spokojeného zákazníka a seriózní jednání. Nepatříme ke kolosům na trhu, ale za to se můžeme věnovat každému zákazníkovi zvlášť s maximální péčí. Držíme si rozumné ceny, které ale odpovídají kvalitě nabízeného sortimentu. Pro stálé zákazníky nabízíme kromě věrnostního programu také slevové kódy, aby si mohli své oblíbené čaje a kávy vychutnat za ještě lepší cenu.

Přejeme příjemný nákup, pěkné a pohodové relaxování u dobrého čaje či kávy.
Copyright © 2017 - 2020 | AFTERNOON-TEA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.