Naše značky | AFTERNOON-TEA.cz
DOVOLENÁ - aktuálně do 28.3.2023 odpočíváme, proto veškeré uhrazené objednávky začneme vyřizovat opět od 28.3.2023
On-line platby
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin
Naše značky

Výrobci cejlonských čajů, jejiž produkty najdete v naší nabídce nemají vlastní plantáže, ale nákup probíhá jedině přes čajovou burzu v hlavním městě Srí Lanky. Což je považováno za silnou stránku, jelikož tak můžou zaručit tu nejvyšší kvalitu čaje po celý rok. Další velkou výhodou těchto výrobců je fakt, že nikdy nevyrábějí produkty do zásoby (tedy na sklad), ale výroba daných čajů probíhá až po objednávce od obchodních partnerů a tak se k Vám dostanou čaje čerstvé. 
Všichni výrobci pro výrobů čajů používají pouze suroviny z přírodních zdrojů a tak v jejich produktech nenajdete žádná umělá sladidla či konzervanty. 

Nějvětší zastoupení v naší nabídce mají výrobci čajů přímo ze Srí Lanky. Mimo to, ale u nás najdete i produkty od českých či zahraničních výrobců. Díky tomu můžeme nabídnou širokou škálu sortimentu, kterou pro Vás stále rozšiřujeme, tak abychom uspokojili požadavky všech zákazníků.

Největší zastoupení produktů v naší nabídce patří společnosti Basilur Tea Export, jejíž celou nabídku najdete na této stránce. Jedná se o jednu z nejmladších, ale zároveň nejrychleji rostoucích firem zpracovávajících čaj na území Srí Lanky. Při výrobě čajů jsou zachovávány tradiční postupy, avšak za použití nejmodernějších technologií, díky čemuž je zaručena čerstvost a kvalita všech produktů. Velký důraz je zde kladen na výrobní postupy a kontrolu hotových výrobků a všechny metody zpracování čaje jsou certifikovány mezinárodně uznávanými certifikáty (např. ISO, HACCP). Také vlastní tzv. Lion Logo, které zaručuje tu nejvyšší kvalitu celého výrobního procesu. Samozřejmostí je používání 100% přírodních surovin. Firma Basilur v rámci svých aktivit významně podporuje růst životní úrovně na Srí Lance - a to formou přímé podpory konkrétních projektů, které jsou většinou nasměrovány do oblasti školství či sociální péče.
V současné době tato společnost vyrábí přes 230 různých delikátních čajových produktů. Mezi silné stránky také patří důraz na design svých produktů a na vysokou kvalitu vyráběných čajových směsí. Aby zůstala zachována kvalita, čerstvost a chuť jsou všechny sypané čaje zabaleny do znovu uzavíratelných obalů, díky čemu je možné čaj opakovaně uzavírat. 
V sortimentu společnosti najdete černé čaje čisté i s příchutí, zelené čaje čisté i s příchutí, ale také čaje ovocné a bylinné, vše jak v podobě sypané tak i porcované. 
Společnost Basilur Tea Export vyrábí produkty hlavně pod značkou Basilur, ale také pod značkou Tipson či Vazar.

Další společností je Jafferjee Brothers, která vyrábí cejlonské čaje pod značkami Jaf Tea a Té Reval. Tato společnost byla založena již v roce 1994 a v současné době své produkty nabízí ve více jak 30-ti zemích světa. Svou velkou oblibu si čaje pod značkou Jaf Tea (jejiž nabídku najdete zde) získali skvělým poměrem mezi vysokou kvalitou a nízkou cenou, ale také i díky tomu, že čaje jsou vyráběny ortodoxní metodou. Společnost je také držitelem Lion Loga, které získají jen ty čaje, které splňují velmi přísné cejlonské podmínky na kvalitu výsledného produktu, ale také na celý postup výroby. Při zpracování a výrobě čaje je samozřejmostí dodržování mezinárodních norem ISO a HACCP. 
Druhá značka Té Reval, od této společnosti je určena převážně pro náročnější zákazníky a to díky svoji nadstandartní kvalitou a luxusními designy svých balení. Aktuálně, ale bohužel v naší nabídce čaje pod touto značkou nenajdete. 

Mezi nejstarší producenty čaje na Srí Lance patří společnost Akbar která má víc jak stoletou tradici ve výrobě čaje. Čaje této společnosti jsou ve světě známe zejména díky vynikajícímu poměru mezi kvalitou produktu a jeho cenou. Důkazem oblíbenosti je také skutečnost, že od roku 1992 byla společnost 14 let po sobě největším vývozcem čaje na Srí Lance.  

Další značkou, která určitě stojí za zmínění je Tarlton. Opět se jedná o cejlonského výrobce vysoce kvalitních černých a zelených čajů. Mezi velice silnou stránku patří schopnost vyrábět a vytvářet nové, originální čajové směsy dle přání odběratelů a tak se může pochlubit netradičními čajovými směsi. 
Rozhodně se jedná o značku jejiž nabídku produktů v našem e-shopu budeme chtít do budoucna rozšířit a nabídnout Vám právě tyto netradiční čajové směsy. 

Na závěr se ještě podíváme na prémiové čaje vyráběné pod značkou Greenfield, které jsou vyráběny ruskou obchodní skupinou Orimi Trade. Čaje značky Greenfield pochází z nejznámějších čajových zemí (například: Indie, Japonsko, Čína či Srí Lanka). U čajů pod touto značkou se můžete těšit jak na originální a někdy i trochu netradiční příchutě, tak i na tradičné čajové směci, které jsou oblíbené již po desetiletí. 
Mimo jiné tato ruská obchodní skupina vyrábí také výborné kávy pod značkou Jardin.

Zpátky na: Skladování čaje