Afternoon-tea.cz
Novinky
07.03.2021
Speciální dárek k objednávce
Připravili jsme si pro Vás speciální dárek, který získáte automaticky ke každé objednávce, kterou na našem e-shopu učiníte. O jeho získání si nemůte n... číst celé
28.02.2021
Rozšížení způsobů dopravy
Došlo k rozšíření způsobů doručení zasílky o nové dopravce a také o spoustu nových výdejních míst, díky čemuž jsme Vám ještě blíž. Od tohoto kroku oče... číst celé
Zobrazit všechny novinky

|  On-line platby

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

 

|  Doprava

Rozšížení způsobů dopravy
28.02.2021

Došlo k rozšíření způsobů doručení zasílky o nové dopravce a také o spoustu nových výdejních míst, díky čemuž jsme Vám ještě blíž. Od tohoto kroku očekáváme lepší pohodlí pro doručení Vaší objednávky Vámi oblíbeným dopravcem. Ale také pohodlnější doručení například na výdejní místa, kdy se jejich počet stále zvětšuje a tak jsou dostupná opravdu blízko Vám. 

Díky nově navázané spolupráci s Českou pštou Vám můžeme nabídnout nejlevnější doručení a to za krásných 46 Kč na jedno z výdejních míst Balíkovny. 
Také díky této spolupráci jsme mohli snížit ceny za doručení Na poštu či Do ruky, které je nyní značně levnější. 

Do nabídky byly také přidány výdejní místa nového dopravce WE|DO, který vznikl spojením sil Uloženky a dopravce inTime. A tak si můžete vybírat z více jak 1 300 výdejních míst kde si zásilku pohodlně a jednoduše vyzvednete.

Určitě jste slyšeli že došlo ke sloučení přepravních společností DPD CZ a Geis Parcel. Tuto změnu jsme také promítli do nabídky dopravy a tak místo Geis u nás již najdete doručení přes DPD a to jak doručení k Vám domů tak na výdejní místa DPD Pickup, kterých je již také velké množstí které se značně rozrostlo sloučením daných svou přepravních společností. 

Nově byl do nabídky přidán také přepravce GLS, který je v rámci České republiky hojně využíván a mezi zákazníky velmi oblíbený. Kromě klasického doručení k Vám domů můžete využít i síť výdejních míst "Parcel Shop", které Vám nabízí víc jak 550 výdejních míst.

V rámci rozšiřování doprav jsme také přistoupili ke kroku, že pokud Vaši objednávku uhradíte klasickým převodem na náš účet, tak získáte nově automaticky slevu 3% na nákup. Došlo tak ke zvýšení této slevy o 1%.
Tato sleva platí pouze pro klasický bankovní převod přímo na náš účet. Nevztahuje se tak na platby provedené online bankovním převodem skrz platební bránu ThePay.

Na závěr bychom Vám také oznámili, že došlo k úpravě cen za Dobírku. Nyní již není jednotná cena společná pro všechny druhy přepravy, ale pro každého dopravce či službu je dobírka rozdílná. Tímto krokem došlo u většiny dopravců ke zlevnění dobírky.

Veškeré informace ohledně možností doručení či plateb najdete v naší samostatné stránce "Poštovné a doprava"

Copyright © 2017 - 2020 | AFTERNOON-TEA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.