Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

VÝPRODEJ DMT

RYCHLÝ KONTAKT

AFTERNOON-TEA
+420 736 533 389
tel: +420 735 040 893
fax: info@afternoon-tea.cz
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

JSME TAKÉ NA FACEBOOKU

 


Věrnostní sleva
Věrnostní sleva

Věrnostní sleva pro stále zákazníky

Jelikož si vážíme Vaší důvěry v náš internetový obchod, tak jsme pro Vás připravili věrnostní slevy.  Každý registrovaný zákazník je automaticky zařazen do věrnostního slevového programu. Platí i pro zákazníky, kteří se registrovali před spuštěním tohoto programu. Registrujte se, a u každé objednávky se poté vždy přihlašte na svůj účet. Za Vaši věrnost Vás odměníme.

Výše slev

Jakmile Vaše nákupy přesáhnou za posledních 12 měsíců hodnotu  2 500,- Kč bude Vám nastavena sleva 1%.

Jakmile Vaše nákupy přesáhnou za posledních 12 měsíců hodnotu 5 000,- Kč bude Vám nastavena sleva 2%.

Jakmile Vaše nákupy přesáhnou za posledních 12 měsíců hodnotu 10 000,- Kč bude Vám nastavena sleva 3%.

Jakmile Vaše nákupy přesáhnou za posledních 12 měsíců hodnotu 20 000,- Kč bude Vám nastavena sleva 4%.

Jakmile Vaše nákupy přesáhnou za posledních 12 měsíců hodnotu 30 000,- Kč bude Vám nastavena sleva 5%.

Věrnostní sleva může být zrušena, pokud zákazník za posledních 12 měsíců neučinil nákupy v hodnotě minimálně 2 500,- Kč.

Přidělování věrnostní slevy je prováděno automaticky. Jelikož se do věrnostní slevy započítávají pouze uhrazené a převzané objednávky, počítejte prosím proto s přibližně 5-ti až 10-ti denní prodlevou mezi učiněním poslední objednávky, kdy na slevu dosáhnete a přidělením dané věrnostní slevy.

Pravidla pro poskytnutí věrnostní slevy

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Jsou započítány pouze objednávky, které byly učiněny pod registrovaným účtem a na novém e-shopovém řešení. Nelze započítat objednávky dřívější, či které byly provedeny jako "neregistrovaný zákazník", nelze ani spojovat více účtů dohromady. Započítány jsou pouze ty objednávky, které byly řádně uhrazeny a převzány.

Věrnostní sleva může být odmítnuta zákazníkovi, který v minulosti učinil pouze nákupy, u kterých využil právo na vrácení zboží, tedy právo na odstoupení od kupný smlouvy.

Pokud zákazník v minulosti nepřevzal či nevyzvedl zaslanou objednávku, může mu být sleva poskytnuta až po uhrazení skutečně vynaložených nákladů na zaslání této nepřevzaté či nevyzvednuté objednávky.

Nárok na věrnostní slevu vzniká zákazníkovi až na objednávky učiněné po přidělené slevy, a to i v případě, že sleva byla přidělena později, než dle podmínek být přidělena měla, například z důvodu technické chyby. Zpětný dopočet slevy na objednávky učinění před přidělením slevy není možný.

Platnost slevy

Provozovatel obchodu si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost slev ukončit.

Dále si vyhrazuje právo ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů.

Věrnostní slevy je možné sčítat s dalšími slevami buď již dříve poskytunutých či individuálně nastavených.