Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte.
(Po - Ne: 10:00 - 20:00)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Věrnostní sleva
Věrnostní sleva pro stálé zákazníky

Každý registrovaný zákazník je automaticky zařazen do našeho věrnostního systému. Pokud se registrujete a u každé objednávky se přihlásíte, odměníme Vás za projevenou věrnost. 

Přesáhnou-li Vaše nákupy hodnotu 2 500,- Kč za posledních 12 měsíců, získáte tak slevu 1%.
Jakmile Vaše nákupy přesáhnou hodnotu 5 000,- Kč za posledních 12 měsíců, získáte slevu 2%.
Jakmile Vaše nákupy přesáhnou hodnotu 10 000,- Kč za posledních 12 měsíců, získáte slevu 3%.
Jakmile Vaše nákupy přesáhnou hodnotu 20 000,- Kč za posledních 12 měsíců, získáte slevu 4%.
Jakmile Vaše nákupy přesáhnou hodnotu 30 000,- Kč za posledních 12 měsíců, získáte slevu 5%.

Přidělování věrnostní slevy je prováděno automaticky. Jelikož se započítávají pouze uhrazené a převzaté objednávky, je zapotřebí počítat s přibližně 10ti denní prodlevou mezi poslední objednávkou a přidělením patřičné slevy.

 

Pravidla věrnostního sytému

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Započítávají se pouze ty objednávky, které byly učiněny pod registrovaným účtem a to pouze ty, které byly uhrazené a převzaté. Nelze započítat objednávky, které byly uskutečněny dříve či byly učiněné jako "neregistrovaný zákazník", také není možné sloučit a spojovat více účtů.

Věrnostní sleva může být odmítnuta tomu zákazníkovi, který v minulosti učinil nákupy a u nichž využil právo na vrácení zboží, tedy využil právo na odstoupení od kupní smlouvy. 

Pokud zákazník v minulosti nepřevzal nebo nevyzvedl zásilku může mu být věrnostlní sleva také odmítnuta. Případně mu může být poskytnuta až po uhrazení skutečně vynaložených nákladů na zaslání této neopřevzaté či nevyzvednuté objednávky.

Nárok na věrnostní slevu vzniká zákazníkovi až na objednávky učiněné po přidělení slevy a to i v případě, že sleva byla přidělana později, než dle podmínek měla být přidělena (například z důvodů technické chyby). Taktéž není možné provést dopočet slevy na objednávky učiněné před přidělením věrnostní slevy.

 

Platnost slevy

Provozovatel obchodu si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost slev ukončit, dále si vyhrazuje právo ve zvláštních případech neudělit slevu bez udání důvodů. 

Věrnostní slevu pro stále zákazníky je možné sčítat s jinými slevami již dříve individuálně poskytnutými.

Datum poslední změny: 12.1.2019

Novinky z našeho blogu

Skladování čaje
01.09.2018 Čaj
Skladování čaje
Pokud čaj spotřebováváte delší dobu, je velice důležité jeho skladování, jelikož pokud není čaj správně skladován vytratí se chuť, aroma a další cenní... číst celé
Káva
05.07.2018 Káva
Káva
Kávovník je tropická dřevnatá rostlina, která může dorůstat výšky až 15 metrů. Všechny kávovníkové kultury jsou velice náchylné na prostředí a také js... číst celé
Historie kávy
04.07.2018 Káva
Historie kávy
Historie kávy je opředena plno legendami, mýti a historek. Leckomu by se mohlo zdát, že se o tomto výborném nápoji dochovalo ve skutečnosti tak málo i... číst celé
Sběr kávy
03.07.2018 Káva
Sběr kávy
První úrodu je možné sklízet až za tři roky od vysazení kávovníkových rostlin. Díky tomu, že většina bobulí dozrává v rozmezí šesti až osmi měsíců se ... číst celé
Odběr novinek
Facebook
Copyright © 2017 - 2019 | AFTERNOON-TEA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.